Menu

MAS Hanácké Království je nezisková organizace, která působí na území 18 obcí a v současnosti má 57 členů (obce, podnikatelské subjekty a neziskové organizace). Společně chceme přispět k vyváženému rozvoji území.

Sbírka oblečení a dětských potřeb pro rodinu v nouzi


28/2/2024

Prosíme o pomoc všechny, komu není lhostejný život druhých. Rozhodli jsme se, jako MAS Hanácké Království, pomoci mamince se čtyřmi dětmi, která se nenadále ocitla v nepříjemné životní situaci.

Maminka žije sama se čtyřmi dětmi, kdy nejmladšímu je pouhý měsíc. Další dvě děti navštěvují základní školu a poslední mateřskou školu. Děti jsou velmi šikovné a maminka pro ně dělá maximum, ale z jednoho příjmu se postarat o čtyři děti není jednoduché.

Budeme rádi, když se k naší materiální sbírce připojíte. Chceme mamince poskytnout konkrétní materiální pomoc – oblečení, kosmetiku, pleny apod. Je jedno, jestli donesete jednu jedinou věc nebo celou tašku oblečení třeba po vašich dětech.

Každá pomoc se počítá a nikdo z nás neví, kdy pomoc budeme potřebovat právě my...

Pomoci můžete v konkrétní dny, které jsou vypsané na letáčku nebo se můžete obrátit na naši sociální pracovnici a domluvit se přímo s ní.

Kontakt: Tereza Říhová (rihova@hanacke-kralovstvi.cz, mob. 776 878 685)zpět